Seznam našich partnerů

Staňte se taky naším dodavatelem

Zaujal Vás náš koncept? Máte kvalitní potraviny se zaměřením na ekologické zemědělství, biokvalitu a zdravou výživu? Máte drogistické zboží, které by vyhovovalo našemu konceptu a bude šetrné k životnímu prostředí a především bez škodlivých látek pro člověka? Jste ochotni dodávat ve znovupoužitelných obalech? Kontaktujte nás, rádi s Vámi budeme spolupracovat a dostaneme vaše produkty mezi lidi.

obrázek s logem partnera Bezobalu
14. ledna 2018

Bezobalu

Institut pro podporu šetrné distribuce a uvědomělé spotřeby + bezobalové obchody kvalitním zbožím

Proč spolupracujeme? Jsou to naši mentoři, díky školení organizace Bez obalu padlo finální rozhodnutí uskutečnit náš sen a otevřít Neobaleno. Organizace, která se zásadním způsobem zasadila o to, aby problematika obalů byla v ČR více řešena.

obrázek s logem partnera Arnika
1. ledna 2018

Arnika

Arnika je česká nezisková organizace, která spojuje lidi usilující o lepší životní prostředí. Věříme, že přírodní bohatství není pouze darem, ale také závazkem uchovat jej do budoucna. Svoji činnost opíráme o tři pilíře – zapojení veřejnosti, odborné argumenty a komunikaci s médii.

Proč spolupracujeme? Arnika je hlavně o lidech, kteří bojují za správnou věc.

obrázek s logem partnera MamiGYM
1. února 2019

MamiGYM

MamiGYM je funkční cvičení pro maminky s dětmi od 6 týdnů do cca 4 let v Jeremi Sport na Praze 13, které pomáhá nejen maminkám po porodu dostat se zpět do kondice a udržet si ji. Lekce zahrnují cardio, posilování i zábavu s dětmi. Zastáváme zdravý životní styl a aktivně strávenou mateřskou.

Proč spolupracujeme? Proč spolupracujeme? Pomáháme maminkám i tatínkům pohybem ke zdraví, vyčistit si hlavu a dostat se do kondice ve společnosti našich dětiček. Věříme, že i pestrá a zdravá strava pomůže dosáhnout vysněné postavy a o to lépe, když to jde bez zbytečného odpadu! Podporujeme projekty, které mají smysl a ukazují nám, co jde na světě dělat lépe.